Pop-up wall

 

V mesiaci marec predstavujeme

BYSJU

www.bysju.com

Za značkou BYSJU sa skrýva príbeh mladej Slovenky Zuzky Smatanovej. Všetko to začalo darom od jej dedka, ktorý jej pred cestou do Londýna podaroval svoj klobúk vyrobený v 20-tych rokoch minulého storočia. V tom čase ešte pracovala pre veľkú finančnú spoločnosť a klobúk stále nosila po víkendoch keď sa snažila preniknúť do londýnskej umeleckej scény. Kým jej kamaráti si ju začali asociovať ako dievča s klobúkom, ona to považovala ako symbol individuality a voľnosti. Niekedy vtedy ju napadla myšlienka založiť značku, ktorá by zaujala moderného človeka no zároveň zachovala tradičné klobučnícke remeslo. Rozhodla sa skontaktovať s výrobcom dedovho klobúka a tak to celé začalo. Od vzniku značky sa jej podarilo spolupracovať s rôznymi umelcami, hudobníkmi aj celebritami (Will.I.Am, Shaun Ross, Paul Weller, Camille Walala a ini). Jej klobúky sa momentálne predávajú v Anglicku, Dánsku, Španielsku, Taliansku a Japonsku. Tento rok uviedla na trh novú kolekciu Verge, ktorou chce ukázať, že jej dizajny nekončia len pri klobúkoch, ale práve naopak – tam iba začínajú.

Jediným miestom kde si túto kolekciu na Slovensku môžeš pozrieť, je práve náš showroom INDI-VINDI. A to najlepšie: všetky kúsky sú na predaj. Tak si príď vybrať ten, ktorý ti bude najviac pasovať.

POP-UP wall je vyhradený priestor v rámci nášho showroomu, kde po dobu 1 mesiaca dávame priestor predviesť svoju tvorbu a produkty nádejným umelcom alebo už zabehnutým značkám, ktoré však nemajú vlastný prezentačný priestor.
Pri výbere sa snažíme o vytvorenie synergického efektu, teda aby vystavovaný produkt/dielo/značka bola v súlade s našou filozofiou a tým by sme sa vzájomne dopĺňali.
Máme radi staré industriálne veci, ale potešia nás aj produkty tvorené starými technikami, skoro zabudnuté remeslá, upcycling, steampunk.

V rámci spolupráce získate

prezentačný priestor

prezentačný priestor
po dobu 1 mesiaca

propagáciu

propagáciu cez naše
sociálne siete

priestor na organizáciu

vlastného podujatia
v priestoroch nášho showroomu(vernisáž, prednáška, recepcia, workshop)

pracovný stôl

pracovný stôl v príjemnej spoločnosti a na kúlovom mieste

A kto u nás vystavoval?

Juraj Výboh – február 2018

www.jurajvyboh.com

Juro je architekt, ktorého hobby, v podobe malých upcyclingových projektov, prerástlo do full time jobu. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 2009. Jeho tvorba je netradičná, má dôvtip a aj spoločenský rozmer, nakoľko je z prevažnej časti postavená na novom využití materiálov a objektov. Obľubuje hladanie nových techník a výrobných postupov. Výsledkom sú jedinečné solitéry, ktoré sa okamžite stanú stredobodom každého interiéru.

Máte záujem? Napíšte nám a my sa Vám ozveme